MetLife Emeklilik ve Hayat, tarım segmentine özel asistans paketine akaryakıt avantajını dahil etti .

MetLife Emeklilik ve Hayat, DenizBank aracılığıyla Çiftçim Güvende Ferdi Kaza Sigortası alan tarım segmenti müşterilerine sunduğu ‘Dört Dörtlük Asistans’ paketini çiftçilerin ihtiyaç duyduğu hizmetlerle zenginleştirdi

MetLife Emeklilik ve Hayat, DenizBank’tan Çiftçim Güvende Ferdi Kaza Sigortası alan tarım segmentindeki müşterilere sunduğu ‘Dört Dörtlük Asistans’ paketini de yeni hizmetlerle zenginleştirdi. Çiftçim Güvende ürününü alan tarım segmenti müşterileri, yenilenen ‘Dört Dörtlük Asistans’ paketi ile artık akaryakıt alım avantajına da sahip olmaya başladılar. Böylece tıbbi yardım, konut yardım, seyahat yardım, organizasyon ve rezervasyon başlıkları altında onlarca ücretsiz ya da indirimli hizmet sağlayan ‘Dört Dörtlük Asistans’ paketine çiftçilerin en önemli maliyet kalemlerinden biri olan akaryakıt alım avantajı da dahil oldu.

‘Akaryakıt alım avantajı, çiftçi müşterilerimizin yüzünü güldürüyor’

Müşterilerine değer yaratan hizmetler sunma yaklaşımı ile ilgili olarak konuşan MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven, “Üretimin ve tarımın öneminin arttığı bugünlerde çiftçilerimize kapsamlı ürünler ve destek paketleri ile hizmet vermeyi ve onların her daim yanlarında olmayı önemsiyoruz. Halihazırda çiftçilerimizin kaza sonucu vefat veya sakatlık risklerini teminat altına alan Çiftçim Güvende ürünümüz ile birlikte sunduğumuz ‘Dört Dörtlük Asistans’ paketinde dahili su ve elektrik tesisatı ve cam tamiri gibi hizmetler sunuyorduk. Paket içeriğine eklediğimiz yeni akaryakıt alım avantajı konusunu çok önemsiyoruz. Zira biliyoruz ki çiftçilerimizin maliyetlerinin başında akaryakıt geliyor. Paket kapsamında akaryakıt alım avantajından yararlanmak isteyen müşterilerimiz taleplerini bildirmeleri halinde, cep telefonlarına SMS ile gönderilen avantaj kodu ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından akaryakıt alım ihtiyaçlarını avantajlı olarak karşılayabiliyorlar. Zenginleştirilen ‘Dört Dörtlük Asistans’ hizmetleri ile çok daha kapsamlı hale gelen ürünümüzle tanışmaları için milletimizin efendisi çiftçilerimizi DenizBank şubelerine davet ediyorum” dedi.

Çiftçim Güvende Ferdi Kaza Sigortası ile zengin bir hizmet bütününe sahip olan ‘Dört Dörtlük Asistans’ paketine sahip olan DenizBank tarım segmenti müşterileri; akaryakıt alım avantajının yanı sıra tıbbi bilgi ve danışmanlık, tıbbi nakil ve sağlık network indirimlerini içeren tıbbi yardım; dahili su ve elektrik tesisatı tamiri, çilingir gönderimi ve cam kırılmasını içeren konut yardım ve seyahat dokümanlarının kaybında, acil durumlarda avans ödeme ve kayıp bagajın bulunmasını içeren seyahat yardım hizmetlerinden de faydalanabiliyor.

Çiftçim Güvende Ferdi Kaza Sigortası ile MetLife müşterileri, hem ‘Dört Dörtlük Asistans’ hizmetlerine sahip olabiliyor hem de kaza sonucu vefat ve kaza sonucu kalıcı sakatlık risklerine karşı finansal güvence sağlıyorlar.

  05491500017